Kurz Na plné koule
je dvouletá cesta za kariérním
úspěchem a osobním štěstím.

Ne, tohle není další podělaný online video kurz.
Připrav se na intenzivní bootcamp, co ti změní život.

0 % bullshitu a žádný odér infoproduktu. Kurz je postavený tak, že musíte jednotlivé věci hned aplikovat a krásně ze dne na den vidíte, jak se posouváte.

Martin Šimko, zúčastnil se kurzu
SKROLUJ

Když mohl kluk z chudých poměrů na maloměstě dostat svůj život pod kontrolu, začít vydělávat šesticiferné sumy a poprvé v životě se cítit skutečně šťastný, můžeš to dosáhnout i ty.

Tohle všechno tě v kurzu naučím

 • Nastavíš si správné cíle

  Nastavíš si cíle

  Lekce: Jak si dávat správné cíle, které i z toho, co se dnes jeví nemožné, udělají do několika let samozřejmou realitu.

 • Zkrotíš svůj čas

  Zkrotíš čas

  Lekce: Jak dostat pod kontrolu svůj den, zbavit se stresu a získat stovky hodin volného času navíc.

 • Zbohatneš

  Zbohatneš

  Lekce: Jak si během několika měsíců zvýšit příjem o desítky procent a do několika let o stovky (takže několikanásobně).

 • Profesně vyrosteš

  Profesně vyrosteš

  Lekce: Jak neustále kariérně i osobnostně růst, aniž bys byl závislý na jedné firmě nebo šéfovi a aniž by sis znepřátelil kolegy.

 • Vybalancuješ svůj život

  Vybalancuješ život

  Lekce: Jak mít při skvělé kariéře spoustu času na koníčky, kamarády, rodinu a blízké.

 • Získáš pozitivní myšlení

  Získáš pozitivní myšlení

  Lekce: Jak otočit každou negativní situaci, co se ti v životě stane, do pozitivna, ze kterého budeš mít radost a ještě z něj něco vytěžíš.

 • Budeš dobře spát

  Budeš dobře spát

  Lekce: Jak se zbavit hněvu a chmur a jak každý večer usínat s úsměvem na tváří.

 • Dosáhneš všeho, co si zamaneš

  Zkrátka a jednoduše

  Lekce: Jak dosáhnout všechno, co si zamaneš, a jak žít život Na plné koule tak, abys na smrtelné posteli ničeho nelitoval.

Klára Kunová

Klára Kunová | 32 let
živnostnice se dvěma malými dětmi

Ztrojnásobila jsem si příjem, zařídila si hlídání dětí a poprvé po letech najednou měla čas jen tak vyrazit do lesa, nebo zajít na kurz líčení. Z vystresované matky se stala spokojená žena. Pavlův kurz je to nejlepší, co mě za posledních deset let potkalo.

Sedm let zkušeností,
100 praktických hacků

Tak radikální životní transformace se dá dosáhnout díky metodice Na plné kouleTMLOL, kterou jsem sedm let vyvíjel a testoval na vlastní kůži a na které je kurz postavený.

Dobře prožitý život je založený na pyramidě cílů, kterých spolu postupně během dvou let trvání kurzu dosáhneme.

Krok 1:
Zorganizovat se a vyčistit si hlavu od zbytečných kravin

Zorganizuj si svůj čas a staň se tak jeho pánem

Většina lidí žije v nestíhačkách, v neustálém stresu z toho, co všechno ještě musí udělat a co všechno zapomněli, žijí od výplaty k výplatě a úzkost je jejich největší kamarád. I když jsou chytří, talentovaní a hodní, tak pokud se nedokáží zorganizovat, taky v takovém stavu za pár desítek let zemřou.

 • Dostaneš 99 % věcí z hlavy a vyklidníš si ji, aby ti zase mohla sloužit. Zbavíš se roztěkanosti a můžeš si troufnout na větší výzvy.
 • Ušetříš desítky hodin měsíčně, a budeš tak mít čas na věci, na kterých opravdu záleží nebo které tě prostě baví.
 • Tvoje okolí si začne všímat, jak záříš, a bude chtít, abys je naučil některé z desítek nových hacků, které jsi začal používat.
32.3
hodin ušetřeného času měsíčně

To je průměr mezi účastníky kurzu. Za rok tak každý z nich dostane k dobru 48 pracovních dnů nebo tři a půl týdne volna.

Ukázkový hack
Michal Dedinský

Svačinka ve stole. Taková hovadina a tolik času to ušetří! Dřív, když jsem dostal v práci hlad, jsem si šel do trafiky něco koupit. Aniž bych si to uvědomoval, jsem tím zabil půl hodiny. Díky Pavlovu hacku mám teď ve stole vždy pár tyčinek a balíčků s oříšky a když dostanu hlad, nemusím ani vstávat od stolu. Nezdá se to, ale když takových hacků nastřádáte desítky, můžete ušetřit desítky hodin měsíčně.

Michal Dedinský, 26 let, Autor knižního bestselleru 107 neodolatelných smoothie receptů

Krok 2:
Nastartovat kariéru, zvýšit si výplatu a nastavit směr k úspěchu

Zvyš si znatelně výplatu pomocí nastartování kariéry.

Jakmile lidi získají kontrolu nad svým kalendářem a zkrotí svou hlavu, můžou se konečně zaměřit na svou kariéru. Protože většina lidí na ní vědomě nepracuje, postupy, které se učíme, dávají účastníkům kurzu na pracovním trhu náskok před kolegy a vrstevníky.

 • Zjistíš svou hodnotu na trhu práce (většinou je vyšší, než si lidi myslí) a budeš vědět, jak ji neustále rok za rokem zvyšovat.
 • Budeš si umět říct o přidání, větší projekty a povýšení, aniž bys tím kohokoliv vydíral nebo předbíhal.
 • Naučíš se budovat úspěšnou kariéru, která je nezávislá na jedné firmě, šéfovi nebo klientovi.
10x
jsem si zvýšil příjem za 3,5 roku. Když jsem zdesetinásobil svůj, zdvojnásobit tvůj nebude problém.

Spousta účastníků, kteří změnili firmu nebo se vydali na volnou nohu, navíc hlásí mnohem vyšší celkovou spokojenost s prací. A když je potkáte, doslova září.

Ukázkový hack
Ivana

Díky tipům z kurzu mám teď nejen nejvyšší plat ve své dosavadní kariéře, ale taky jsem si vyjednala největší zaměstnanecké benefity ze všech kolegů. Obcházet pohovory, i když jste se současným místem spokojení, je super trénink, ale nikdy by mě to samotnou nenapadlo.

Ivana, 39 let (kvůli citlivosti informace si absolventka nepřeje zveřejnit celou identitu)

Krok 3:
Žít život hodný žití a být co nejvíce šťastný

Staň se hrdinou vlastního filmu a buď konečně šťastný

Když lidi získají spoustu volného času a dostatek peněz na vše, co kdy chtěli, začnou nevyhnutelně řešit hlubší otázky životního smyslu a štěstí. To je celoživotní úkol, nicméně začít u toho, s čím přišel před dvěma tisíci lety římský císař a velký stoik Marcus Aurelius, není špatný start.

 • Namísto sledování životů ostatních se staneš hrdinou vlastní filmu, který bude tak strhující, že z něj nebudeš moct spustit oči.
 • Žádný z desítek debilů, které za den potkáš, ani žádný ze stovek shitů, co si tě v životě najdou – nic tě nebude schopno rozházet.
 • Dramaticky se zvýší tvůj pocit štěstí a bez ohledu na okolnosti budeš v 9 dnech ze 10 usínat s úsměvem na rtech.
85 %
účastníků kurzu je šťastnější než před ním.

Proměna je často tak očividná, že se jich okolí začíná vyptávat, na čem si frčí.

Ukázkový hack
Markéta Bartoníčková

Cestuj sama a buď aspoň pár týdnů daleko od známých lidí. Prý mi to pomůže utřídit si myšlenky a nastolit si životní cíle, říkal Pavel. Ne že bych mu to úplně žrala, ale i tak jsem se vydala na tři týdny do Indonésie. Skutečně v jednu chvíli nastal úplný AHA moment, kdy jsem získala novou perspektivu na svůj profesní i osobní život. Ujasnila jsem si, kam chci v následujících letech směřovat, a přestala řešit, co si o mém životě a prioritách myslí jiní lidé.

Markéta Bartoníčková, 27 let

TED je super, ale důležitá je akce.

Žádná přednáška ještě nikdy nikoho nic nenaučila

Bez ohledu na to, jak inspirativní slidy a videa lidi nakoukají a jak skvělá jim konference přijde, 98 % z nich do roka neudělá na základě přednášky žádnou změnu ve svém životě.

Kurz Na plné koule je proto úplně jiný:

Inspirace máme všichni dost. Ale ta nás nikam neposune. Proto tě kurz kombinací domácích úkolů, skupinového sdílení úspěchů, deadlinů, couchovacích setkání s lektorem a dalších prvků přinutí přetavit inspiraci v akci.

 • 4 velké přednášky,
 • 4 skupinové semináře,
 • 8+ skupinových telefonátů,
 • 4 osobní schůzky jeden na jednoho se školitelem,
 • 12+ deadlinů
 • desítky e-mailu s detailními pokyny,
 • e-mailová hotlinka během celého kurzu,
 • sdílení zážitků a přísun nových tipů ve FB skupině.
 • Ale hlavně: Desítky hacků, které budeš muset zapracovat do svého života.
Inspiraceakce

I když to vypadá jako hodně aktivit, za dva roky se to dá. Kurz zvládli extrémně vytížení manažeři, těhotné slečny i maminky s dětmi.

V vůbec! Nedělej si s metodikou příliš těžkou hlavu.
Od toho jsem tady já a náš tým.

Co je tvůj úkol?

Prostě přijď na školení jako tihleti borci

Markéta Bartoníčková
Díky Pavlovi jsem si poprvé uvědomila, že život a kariéra se dají řídit

Uvědomila jsem si svoje silné stránky a zjistila, jakým způsobem můžu firmě přinášet větší hodnotu. Výsledkem bylo, že jsem povýšila, dostala přidáno a ujala se manažerské role, na kterou jsem předtím ani nepomýšlela.

Než jsem začala chodit na kurz, bylo to spíš tak, že mě život a práce popostrkovaly různými směry. Teď mám konečně pocit, že můžu obojí uchopit pevně do vlastních rukou.


Markéta Bartoníčková

27 let

Martin Šimko
Dostávám se k úkolům, co mi několik let ležely v to-do listu

Získal jsem desítky hodin měsícně k dobru. Třeba tím, že jsem si konečně sehnal slečnu na uklízení. Začal jsem důkladněji delegovat. Můžu se tak soustředit na důležitější věci s větší přidanou hodnotou. Dřív můj to-do list tak trochu ovládal mě. Teď díky týdenním revizím vládnu já jemu. A to i přesto, že jsem mezitím začal managovat deset lidí. Stíhám toho udělat víc a postupně se propracovávám k věcem, co mi vyhnívaly i několik let.

Po letech jsem si navíc zase udělal čas na čtení knížek. A to je velká pecka.


Martin Šimko

28 let

Zažila jsem nejintenzivnější rok života v oblasti seberozvoje

Ztrojnásobila jsem si příjem. Získala spoustu volného času. Shodila osm kilo. Začala studovat další vysokou. Začala networkovat a získala spoustu kontaktů. Troufla jsem si na úplně nové projekty. Obrátila sousedky, co mě pomlouvaly, v kamarádky, se kterými chodím nakupovat. Začalo to na maličkostech, ale každý další úspěch mi vlíval stále víc energie do žil, a přivedl mě k velkým věcem.

Kurz vás nejdřív nakopne a dodá vám odvahu, a pak vás i donutí změny dotáhnout do konce.


Klára Kunová

32 let

Jana Chini
Přestala jsem zapomínat a mám ze sebe radost

Ne že bych byla chaotik, ale jako většině lidí se mi stávalo, že se mi vybil mobil a neměla jsem u sebe nabíječku. Že jsem potřebovala zaparkovat a neměla u sebe peníze. Že mi odešel počítač a neměla jsem zálohu. Občas jsem zapomněla na nějaký úkol nebo že jsem někomu něco slíbila. A pak jsem na kurzu zjistila, že existují jednoduché systémy a návyky, jak tohle všechno přelstít.

Není to zdaleka to hlavní, co mi kurz dal, ale jsou to denodenní maličkosti, ze kterých má člověk prostě hroznou radost, že se v nich zlepšil.


Jana Chini

40 let

Marie Štouračová
Praktické tipy mě dovedly k velkým změnám

Většina kurzů je plná neužitečné teorie. Pavel to dělá přesně naopak. Předává ryze praktické a odzkoušené tipy, jejichž aplikací pak vznikne účastníkový nový mindset úplně přirozenou cestou. Vlastní prožitek a zkušenost jsou hlavní výukovou metodou. Kterou ještě skvěle doplňují osobní setkání. Prostě hrozně dobrá pedagogická metoda, kterou jsem nikde jinde nezažila.


Marie Štouračová

25 let

Ivana Jirsenská
Poprvé v životě si práci nenosím večer domů

Ještě před rokem jsem dělala dvanáct hodin denně. Práci jsem se věnovala i o víkendu. A pořád jsem měla pocit, že mi to nestačí. Díky kurzu jsem se stala tak produktivní, že poprvé po patnácti letech profesního života si nenosím práci domů. Mám daleko víc času na rodinu a koníčky a jsem vážně šťastná.

Pavel chtěl, abych zavedla aspoň deset hacků na produktivitu, ale já si dobrovolně přidávám další a další, protože vidím, jak obrovský přínos to má.


Ivana Jirsenská

39 let

Je to pro tebe?

Jestli ses dočetl až sem, tak stopro jo.
Kurz je vhodný pro každého, komu není lhostejné, jak žije svůj život, a kdo si umí přiznat, že zítřek může být lepší než byl dnešek.
Nicméně největší přínos z něj mají:

 • Makající student

  Studenti

  kteří si uvědomují, že čím dřív na sobě začnou makat, tím dřív budou v životě úspěšní.

 • Mladý pracant

  Mladí pracanti

  mezi 25–30 lety, kteří mají pocit, že v práci nebo v životě přešlapují na místě. Kteří mají vzadu v hlavě myšlenku, že to přece všechno může být mnohem lepší.

 • Zkušený pardál

  Zkušení pardálové

  (30+ let), kteří sice mají x let zkušeností ve svém oboru, ale nikdy je nenapadlo věnovat se lifehackingu a lifedesignu, a proto můžou být pozadu i před o generaci mladšími lidmi.

 • Matka s dětmi

  Matky s dětmi

  kterým péče o rodinu nabourala svět a kterým se kvůli tomu zastavil jakýkoliv kariérní a osobnostní růst.

Garance vrácení peněz

Garantuju ti, že za své peníze dostaneš muziku, co očekáváš. Pokud nebudeš po absolvování celého kurzu cítit pozitivní změny ve svém životě, vrátím ti celou sumu. A taky za tebe zaplatím večeři, na které se pokusíme rozklíčovat, jak k tomu proboha mohlo dojít.

Kurz Na plné koule byl ukončen

Nedokáži vyloučit, že mě v určitý moment podnikatelská a klientská práce vytíží natolik, že na několik měsíců budu nucen uzavřít registrace do nových kurzů.

Tento textík byl na stránce od samotného počátku. A bohužel se proroctví naplnilo. Neplánovaně jsem se stal ředitelem startupu Roivenue a rozhodl se věnovat mu 100 % své časové i mentální kapacity. Proto již nemám prostor na otevření dalšího běhu kurzu.

Samotným kurzem to zdaleka nekončí

V ceně získáš navíc:

 • Kniha Na plné koule

  Knihu Na plné koule s vlastnoručním věnováním.

 • Osobní konzultace

  Osobní konzultace s Pavlem Šímou ohledně libovolného tématu zdarma. Jestli se budeme bavit o marketingu, cestování nebo balení holek, je jen na tobě.

 • Facebooková skupina

  Přístup do uzavřené Facebook skupiny Produktivita v práci, kde neustále přibývají další a další tipy na zvýšení produktivity a pracovní pohody od stejně smýšlejících lidí.

Za 36 000 Kč si můžeš koupit dobrou televizi.

Nebo třeba jet na hory.

Nebo se můžeš konečně jednou v životě vzpamatovat a investovat peníze tam, kde ti v dlouhobém výsledku vydělají miliony korun a změní ti život jednou provždy.

Nějaké ty formality

 • Kurzy se budou konat v Praze.
 • Jakmile se přihlásí alespoň pět zájemců, rozešleme všem přihlášeným termíny se všemi školeními na dva roky dopředu, aby sis to mohl uložit do kalendáře.
 • Když nebudeš v kurzu makat nebo nebudeš chodit na přednášky, postrádá to celé smysl a budeme jen marnit čas nás obou. Proto máš jednoho žolíka na zmeškaný deadline nebo úkol. Jakmile se ti to stane podruhé, můžeme tě z kurzu vyloučit.
 • Ale neboj. Před samotným prvním osobním setkáním Ti ještě zavolám, abychom si ujasnili jakékoliv dotazy bys mohl mít. A pokud by sis to náhodou rozmyslel, ještě před začátkem Ti můžeme vrátit peníze.
 • Pokud kurz neuhradíš do sedmi pracovních dnů od rezervace, propadá tvoje pozice dalšímu zájemci v pořadí. Může se tak stát, že se start tvého kurzu o něco zpozdí, že bude kurzovné dražší nebo že bude registrace pozastavena. Proto to radši neodkládej. Nejlíp to zaplať hned.

Co by tě ještě mohlo zajímat?

Dvouletý kurz? WTF?

Řím nepostavili za den. A ty – bez ohledu na to, co ti jaký motivační řečník nakuká – se ze dne na den taky nezměníš. Dva roky, co spolu strávíme, jsou ale dostatečně dlouhá doba na to, aby se mohly změnit nejen tvé každodenní návyky, ale i mindset. Jakmile to se zdaří, máš do konce života vystaráno, protože už nikdy neupadneš zpátky do chaosu nebo průměrnosti.

To se jako musí dělat domácí úkoly jak někde ve škole?

Jo. Přesně tak. Hele, jestli chceš o změně života dál snít, pusti si dnes večer dalších pět motivačních videí z TEDexu a zalajkuj další stránku s motivačními citáty. Jestli chceš konečně udělat změnu, která posune tvůj život na nový level, přiznej si konečně, že to bez práce nepůjde, a přijď za náma.

Proč to celé dělám?

Za posledních pár let jsem poznal sám sebe. Zjistil jsem, že kromě vydělávání peněz, budování firem a kariéry, mě naplňuje posouvat druhé lidi.

A v prvním běhu kurzu jsem zjistil, že co přivedlo k úspěchu a štěstí mě a na čem jsem sedm let pracoval, může fungovat i pro druhé lidi. A že jsem schopný jim to předat. Feedbacky od účastníků mě naprosto dojaly a proto jsem udělal vědomou volbu, že pětinu svého pracovního času chci věnovat cílenému posouvání ostatních lidí. Intenzivní kurz pro omezenou skupinu lidí (abych si mohlo každého pamatovat a přistupovat k němu osobně), mi přijde jako nejlepší forma.

Pravděpodobně to nebude moje nejvýdělečnější činnost, ale na tom nesejde.

Krom toho ti klidně přiznám, že rád trávím čas s šikovnými lidmi, kteří mají drive a chuť se v životě neustále posouvat. Jednou z nich budou velmi úspěšné osoby a být součástí jejich networku mi nemůže být na škodu.

Co mi dává sebedůvěru tvrdit, že má životní cesta je ta správná?

K úspěchu a štěstí vede mnoho cest. Nikdo mě nemusí kopírovat. Kurz za nikoho nestanoví jeho životní cíle. Pouze lidem otevírám oči, ukazuju jim, že život se dá (a má) řídit, a dává jim do rukou nástroje, pomocí kterých ke svým vlastním cílům doputují. Rychleji a bezpečněji než bez kurzu.

Někomu pomůžu stát se milionářem, jinému sebrat odvahu a zařídit si vše tak, aby mohl probaťůžkovat půlku světa.

Kdo vlastně jsem?

Nemám rád psaní o sobě, takže stručně v bodech:

 1. 17 let - začínám psát do novin
 2. 20 let - odjíždím studovat do Libanonu
 3. 23 let - poprvé získávám ocenění v České ceně za PR
 4. 25 let - absolvuji politologii a žurnalistiku
 5. 26 let - zakládám agenturu na politický marketing
 6. 27 let - vydávám první knihu, vydělávám první milion, stávám se obchodním ředitelem digitální agentury
 7. 28 let - zvyšuji kvartální obrat meziročně o 100 % a dobrovolně opouštím teplé místečko, abych mohl rozvíjet ostatní, spouštím tento kurz, odjíždím na Kubu a pět měsíců pracuji na knize
 8. 29 let - tvořím nejposlouchanější marketingový podcast a vydávám knihu Na plné koule

Jestli tě zajímá něco víc o mně, klidně mrkni na můj web.

Až se mě v důchodu zeptají, kde moje kariéra nabrala obrátky, budu muset vyprávění začít od Pavla. Vymáčknul ze mě násobně tolik, než kolik jsem si kdy myslel, že je můj potenciál.

S kým máš vlastně tu čest?

Možná bude lepší, když si radši poslechneš, co o mně říkají jiní.

Pořád ještě váháš?
Tak si to spočítej sám

Kalkulačka návratnosti kurzu

Kurz trvá 2 roky a většinou se účastníkům finančně vrátí ještě dřív, než skončí

20 % je konzervativní odhad, který po průpravě z kurzu zvládne skoro každý

20 % je konzervativní odhad, který po průpravě z kurzu zvládne skoro každý

Čas, který dokážeš každý měsíc ušetřit díky novým hackům, jež zavedeš do svého života. 33 hodin je průměr účastníků kurzu.

Při aktuální ceně 36 000 Kč ti kurz za  roky přinese
0
Jak jsem to spočítal?

K tomu si připočti, jakou hodnotu dáváš zvýšené pohodě a štěstí.

Garance vrácení peněz

Garantuju ti, že za své peníze dostaneš muziku, co očekáváš. Pokud nebudeš po absolvování celého kurzu cítit pozitivní změny ve svém životě, vrátím ti celou sumu. A taky za tebe zaplatím večeři, na které se pokusíme rozklíčovat, jak k tomu proboha mohlo dojít.

Shrnutí

 • Co

  Kurz s důrazem na akci, co ti změní život

 • Kde

  Praha

 • Kdy

  Dva roky od přihlášení. Rozpis termínů všech schůzek se dozvíš před prvním setkáním

 • Kolik

  Drobné oproti tomu, co ti kurz přinese (viz kalkulačka)