Čtenářské recenze Na plné koule

Populární recenze

Hele, vole, furt říkáš, jak ti něco nejde, nemáš čas atd. Kup si knížku Na plné koule. Pomůže ti ze sraček!


Zdeněk

37 let, Konzultant firemních míst na Googlu

22
Wow, wow, wow

Začátek je, jako bys sjížděl koks z prdele prostitutky, ale pak to dostane brutální flop a říkáš si jen wow, wow, wow, tohle ze mě udělá třikrát výkonnějšího člověka.


Petr

28 let, aukční specialista/právník/morální modla

21
Na konci knihy bude člověk šťastnější

Čtivej kousek napsanej sice šíleným jazykem, ale se zárodky debordelizace hlavy a tipy na duševní make-up. Na konci knihy bude člověk šťastnější. A když ne, tak aspoň bude vědět, jak na to.


Monika

27 let, psycholog

18
Reálný tipy chlápka, kterej na svůj věk něčeho dosáhl

Není to další knížka tohoto typu na jedno brdo, ale reálný tipy chlápka, kterej na svůj věk něčeho dosáhl a má zajímavej přístup k životu.


Jenda

29 let, Online markeťák

13
Praktičtější než Konec prokrastinace

Podobný "pomocník" jako Konec prokrastinace, jen zaměřený více na život v businessu a s praktičtějšími hacky.


David

24 let, Account manager v PR, marketing trainee

9
Knížka, která tě nakopne do zadku

Úspěšný muž se snaží navést ostatní, jak se možná taky stát úspěšnými, a mít hodně sexu. Knížka, která tě nakopne do zadku, abys ho zvedl ze sedačky, a pokud vydržíš stát, tak tě naučí i jak dosáhnout toho, co chceš.


Lucie

24 let, marketing, FB, copywriting, novinařina, trenérka

8

Přidej svou recenzi

Osobní informace
Tvoje recenze

Nejnovější recenze

skvele

881 783


Petrik

35 let, freelancer

0
Konečně stručně a jasně!

Dočkal jsem se! Kniha, kde je bez nějaké omáčky krok za krokem


Kuba

22 let, student

0
Jedna z naj kníh, aké som v poslednej dobe čítal

Keď som dostal do rúk Pavlovu knihu, zaujala ma, no nevedel som, čo


Lukáš

0 letkakalejcik.lukas@gmail.com nadpis: Jedna z naj kníh, aké som v poslednej dobe čítal, kakalejcik.lukas@gmail.com nadpis: Jedna z naj kníh, aké som v poslednej dobe čítal

0

Ostatní recenze

Profit

Motivační knihy normálně nečtu. Koupil jsem ji zcela náhodou – navíc jako první člověk ve vesmíru. (fakt!) A bylo to nejlepší. Bavil jsem se (což jsem čekal), ale co víc, byl jsem obohacen o několik skvělých tipů, co se sebou a navíc jsem se utvrdit ve vhodně zvoleném směru, který už jsem sám před nějakou dobu cítil (což jsem nečekal a za co děkuji).


Jakub

23 let, programátor

6
V knize je mnoho dobrých postřehů

Puberťácky podané zkušenosti úspěšného člověka, které mohou být univerzálně inspirativní. V knize je mnoho dobrých postřehů, které skutečně mohou změnit kariéru a přístup k ní.


Petr

33 let, novinář a markěťák

5
Zajímavá kniha plná hacků

Zpověď a doporučení mladýho a úspěšnýho markeťáka/manažera. Zajímavá kniha plná hacků, ale taky trochu sonda do cynický duše.


Ondřej

23 let, Cenzor, copywriter, social media člověk

4

Knížka se suprovními doporučeními pro lidi, co to myslí se svou kariérou vážně. Jsou tam dobré rady, jak dělat důležitá rozhodnutí a stanovovat si životní cíle tak, aby se člověk posouval vpřed.


Zdeněk

34 let, Začínající podnikatel

4
Lifehacky vtipně a bez omáčky

Lifehacky vtipně a bez omáčky skrze vlastní příběhy a zkušenosti týpka, který do 30 stihl a stihne více než 10 dělníků z továrny.


Patrik

38 let, Ajťák boss

3
Shit

Pavle, tys teda ale napsal shit. Shit, kvůli kterému jsem nešel do práce, abych ho mohl celý sjet chvíli po tom, co jsem si ho koupil na tvém křtu. Shit, kvůli kterému jsem včera zkouknul 3hodinový film o Gándhím místo, abych se šel ven pokamarádit s Náplavkou a s pivem na slunku. Shit, díky kterému mě teď bolí zápěstí (ne, až tak daleko zase ne), protože jsem se před chvílí seznámil s klávesami a,s,l,ů, abych nepsal jako troglodit, i když celkem rychle, 4 prsty. Shit, který mi vyrval slova přímo z květáku tak hrubě, jak jsem to potřeboval slyšet, když jsem nad nimi neustále přemýšlel. Z drtivé většiny self-help aka coaching knih bych blil. Za tohle máš ode mě ale velký respekt. 👏👌 ...btw, to je jen nejaktuálnější zlomkový výpis právě prožívaných okamžiků, díky kterým jsem začal hackovat svůj život. 😉


Tomáš

25 let, Key Account Manager

3

Je to sice self-help knížka, ale hodně upřímná, se spoustou konkrétních příkladů a praktických rad. Myslím, že hodně z nich využiješ a pomůžou ti. Nebo se nad nimi aspoň zamyslíš, jestli náhodou nemrháš svým časem na věci (činnosti) nebo lidi, kteří ti nic nedávají.


Markéta

27 let, Konzultant online marketingu

2
Zhltla jsem ji za dva večery!

Zhltla jsem knížku za dva večery. Začtete se a nepustí vás. Nejde o to, že bychom o principech, které Pavel píše, nikdy neslyšeli nebo je nezkusili nikdy uplatnit, ale on to zformuluje a "prožije" stylem, že vás to nakopne a máte chuť to ještě ten den zkusit. A přiznejme si, že takováto nakopnutí čas od času potřebujeme, aby se nám rozsvítilo.


Jana

41 let, OSVČ

2
Užitečný seznam hacků

Na knihu jsem natrefil, tuším, proklikem z FB - takže vlastně úplnou náhodou. Ale přemýšlel jsem nad koupí už asi měsíc před vydáním - sledoval jsem, co se okolo toho děje. A vlastně nejdřív jsem si na těhlech stránkách četl o kurzech a pak i to, že tenhle počin vydáš. Na tvé knize mě zaujal název a pak jednotlivá "doporučení", která jsi měl na webu napsané (asi nejvtipnější bylo to o koksu a prostitutce). Moc se mi líbilo, že se Pavel s tím psaním prostě nesral. Upřímně největší věc, co vnímám po přečtení knihy je vlastně seznam všech hacků, ze kterého si můžu odškrtávat, co už používám a co ještě ne. Najel jsem na prvních 10 a musím říct, že swypeování prostě baví.


Filip

23 let, student FTVS

2
Knížka, která tě donutí se zamyslet na svým životem

Knížka, která tě donutí se zamyslet na svým životem a, pokud tomu budeš otevřený, tak ho i změnit.


Lukáš

34 let, marketingový manažer

2
Spousta užitečných hacků pro život

Jedna z mála knížek co jsem přečetl za dva večery. Čtivé a plné užitečných hacků, některé už jsem používal, některé pro mě byly úplně nové. Myslím, že jedna z mála knížek co má reálný dopad pro život pokud začnete spoustu hacků používat.


Martin

42 let, podnikatel

2
Tadle knížka je docela zajímavá

Tadle knížka je docela zajímavá, ten týpek má vážně co říct. A to sem fakt nečekal.


Jiří

32 let, referent studijního oddělení FF MU

1

Pozri, je to síce napísané dosť buransky, ale všetko tam dáva zmysel a hovorí to veci, ktoré sú naozaj použiteľné. Súhlasila som so všetkým, niečo sa aj naučila, niečo ma utvrdilo v mojich rozhodnutiach, niečo ma nasmerovalo v mojich dilemách. A hlavne, aj keď to tak nemusí vyzerať, to píše človek, čo vie, o čom hovorí.


Romana

27 let, visual merchandiser

1

Není to knížka o osobním rozvoji. Je to lifehacking od člověka, kterej to v podobným věku jako my dotáhl dál - protože se se vším daleko míň sral. Takže je to v podstatě Ferris, Kyosaki a další knížky zabalený v ZIPu.


Honza

29 let, CEO

1
Odlišná od ostatních motivačních knih

Motivační kniha dost odlišná od běžně dostupných. Rozhodně stojí za přečtení! Marketing knihy: TOP


Honza
programátor

1
Každý den s úsměvem

Po přečtení nebudeš mít jen seznam citátů a depku, že nevíš co se životem. Poznáš desítky božích hacků, které Ti usnadní život a budeš konstatně happy.


Lenka

23 let, studentka

1
Sem úplnej hacker teďka!

Jako jo, knížka je napsaná originálně, baví, a sou tam užitečný rady.


Vojta

25 let, Programátor

1
Nekupuj! Nečti! Neaplikuj!

Kniha je úplně k hovnu (pokud si knihu jen přečteš a na aplikaci hacku se vysereš)! Kup, přečti, aplikuj. Velice rychle dosáhneš toho co chceš a potřebuješ. Kecy, že nemáš prachy, čas ... na to Ti seru! Čas máš - čteš tuto recenzi! Ale pokud chceš zůstat ve sračkách, tvoje volba.


Pavel

40 let, Excelování

1
To nej pro úspěšný life!

I když jsem četl Gálika, Kiyosakiho i Ferrise, musím napsat, že Vaše knížka shrnuje to nejpodstatnější, co je pro úspěšný život důležité. Díky!


Zbyněk

40 let, Nákupčí korporátních služeb

1
Pavel je strašně fajn kluk, kterej dělá věci poctivě, ví, proč je dělá

Pavel je strašně fajn kluk, kterej dělá věci poctivě, ví, proč je dělá, a touhle knížkou se vypořádává s roky, který byly pro něj extrémně naplněný a užitečný. Snaží se to předat druhým a posunout se dál.


Monika

30 let, mateřská dovolená

0

Inspirativní, nabuzující text připomínající styl Gladwella, zachycující životní hacky, které jsi netušil, ale i ty, cos tušil, ale potřeboval jsi je vidět jasně zformulované černé na bílém. Napsané nehorázně schopným týpkem s velkým srdcem, kterej ví, co dělá a proč to dělá. Je fér k sobě i okolí, ví, že je dobrej, ale přesto zůstává stát nohama na zemi. Radí z empirických zkušeností, jak udělat z hovénka antický chrám.


Sofia

22 let, Studentka 1.LF

0

Přehledný a praktickými informacemi nabitý návod, jak pro sebe získat víc času s minimálním úsilím. Vtipný a trochu namachrovaný týpek se dělí o svoje zkušenosti, jak se z nuly dostal na sto, a míří ještě dál. V knize jsou hacky, které leží člověku před nosem a jen tak ho nenapadnou. Přitom mu můžou změnit život k lepšímu, pohodovějšímu, pokud by sám chtěl.


Lenka

30 let, copywriterka, projektová pracovnice

0

Vtipné, výstižné, všechno, co potřebuješ vědět, a vlastně jako bys to psal ty sám. Se situacemi popisovanými v knížce se totiž potkáváš denně.


Ondřej

19 let, Student

0
Za mě kurva jo!

Pár počátečních vět mě zaujalo, postupně jsem ale víc a víc nabývala dojmu, že to budou takové ty klasické manažerské kecy, kterých je všude plná prdel. Pak mě, přiznám se, začal trochu srát ten sexistický pohled na něžnější půlku lidstva, ale nutilo mě to nepřestávat číst, abych zjistila, co je autor vlastně za člověka. Postupně se začínalo velmi sporadicky ukazovat, že i on má lidskou stránku, a až poslední kapitola mě rozsekala úplně. V nejlepším slova smyslu. Ten lidský, až trochu filozofický a osvícený postoj a pohled na svět v sedmé kapitole, kde se dostane k tomu, že úspěch ke štěstí nestačí, je přesně to, co si musíme všichni uvědomit. Dobro plodí dobro, tečka. Chtít od života víc? Ano, ale ne přes mrtvoly. Podle mě má kniha tohoto žánru pobavit, poučit, pomoct pochopit a inspirovat. A to splňuje do poslední tečky. Za mě kurva jo!


Tereza

25 let, asistentka ředitele

0
Návod na to, jak sbalit holku

Návod na to, jak sbalit holku. A taky poměrně podrobný návod, jakým způsobem budovat kariéru s principy, co dávají smysl.


Lukáš

29 let, Retail Manager

0
Príbehy, ktoré rozosmejú, ale tiež motivujú

Je to snadno čitelná, snadno pochopitelná česká selfhelp kniha od českého týpka, co si dokázal vybudovat život podle svých představ.


Lukáš

35 let, marketingový konzultant

0

Velmi jednoduché, konkrétní tipy, jejich dodržení ovšem tak jednoduché být nemusí ;-) Líbí se mi, jak je to celkově podané, žádná věda. Mně osobně to dalo spoustu námětů, jak změnit spoustu věcí a procesů v životě (časová úspora, resp. cena času), a nakoplo k přemýšlení do zajímavého úhlu pohledu, protože nad některými věcmi mě ani nenapadlo přemýšlet.


Petr

35 let, Automotive

0
...je tam pár praktických návodů

Pokud tě zajímají zkušenosti člověka, kde šetří čas atd., tak si vem tuto knížku, je tam pár praktických návodů.


Adam

29 let, tvorba videí

0
Docela v cajku knížka

Docela v cajku knížka o tom, jak je dobrý přemejšlet, abys neřešil pořád ty samý sračky dokola.


Renata

25 let, Service Coordinator

0
Príbehy, ktoré rozosmejú, ale tiež motivujú

Životopis obyčajne neobyčajného človeka, ktorý je ako my, ale aj tak niekde úplne inde. Príbehy, ktoré rozosmejú, ale tiež motivujú, nech máš akýkoľvek cieľ a sen. Štýl, ako keby ste sa poznali a rozprávanie ako večer v hospode, napriek tomu budí rešpekt. Já nechcem byť ako niekto iný. Je mi jedno, či je to o Pavlom Šímovi alebo Stevovi Jobsovi, ale tie konkrétne tipy a triky ma presvedčili, že je to aj pre mňa a bude ma to zaujímať.


Jakub

25 let, Marketér

0
Must have kniha :-)

Must have kniha :-)


Jiří

30 let, Marketingový konzultant

0
Mindfuck príbeh jedného mladého chalana

Mindfuck príbeh jedného mladého chalana - skromného, ktorý ale žije mega život. Vydestiloval nájzásadnejšie životné hacky, zaobalil ich do čítavej verzie, všetky fucky, faily aj úspechy použil pre ich demonštráciu. A donútil ma pozastaviť a skutočne sa zamyslieť nad prístupom k životu.


Alexandra

21 let, Account Executive

0
Přesvědčivá kniha

Přesvědčivá kniha. Všechno v ní zní velice povzbudivě, tak proč ty techniky alespoň nevyzkoušet?


Iva

17 let, studentka

0
Knížka mi pomohla znovu si uvědomit, že život lze řídit, a nejen

Ale Mana mi nějak nejede ;)


Rob
nástrojů:

0
ANO, má koule!

Jednom si řikáte, že položíte knížku a jdete si to vyzkoušet do akce,


Patrik

16 let, Začínající podnikatel/ Majitel

0
Díky za nakopnutí. Přečetl jsem za den

Bylo to super, čtivé a s pointou. Už se mi dlouho nestalo, že bych knížku přečetl během jednoho dne. Bohužel. Vaše knížka mi zase dodala trochu energie, odrazit se výše, i když je spousta faktorů, které mě v kariéře (a nejen v ní) brzdí. DÍKY a spoustu dalších úspěchů.


Adam

26 let, IT specialista

0
Upřímné!

Nejvíce na knize cením kapitoly, které se točí kolem hackingu času


Vítek
:

0
Zvedni se a něco dělej!

Kniha pohltí a nepustí. Osvěžující obsah v záplavě sraček :) Moc se mi líbí styl, jakým je psaná a osnova je taky geniální. Moc děkuji. Opřu se


Tomáš

22 let, Webdesigner

0
To není kniha

To není kniha, to jsou skripta pro osobní rozvoj. To by měla být povinná četba na všech středních školách.


Bedřich

68 let, důchodce, dříve technik, ved. střediska, OSVČ

0
Všechno už někde bylo

881 783


Lukyn

35 let, IT kouzelník

0
Autor, který si s tebou nebude brát servítky

1. kapitola mě zvedla ze židle. Pak jsem potlačila moje feministický já a pokračovala. Wow efekt se dostavil po třech stranách a knížku jsem měla dočtenou za dva dny, třetí den začala aplikovat jednodušší hacky a wow efekt se dostavil i v práci a mezi kolegy. Asi to ne každýmu sedne, ale každej si tam určitě najde něco, co ho dokope k tomu, aby na sobě zamakal!


Monika

27 let, obchodní ředitelka

0
Pomůže ti ze sraček!

Psáno čtivě, ale žádný extra recept na štěstí či úspěch nečekej. Většinu z těch věcí asi znáš, ale není na škodu si je někdy připomenout. V knize jsou myšlenky, které létají všude kolem, zhuštěný do zajímavé podoby, která tě může donutit přemýšlet o tom, co a jak děláš či neděláš.


Filip

28 let, Operations & Business Processes

0
Lehce šílená knížka o kariérním postupu

Lehce šílená knížka o kariérním postupu a punkový průvodce produktivitou.


Vojtěch

28 let, PPC konzultant

0
Kniha, která tě může inspirovat

Kniha, která tě může inspirovat ke zlepšení v pracovním i osobním životě.


Josef

24 let, student

0

Začala som na základe knihy premýšľať o tom, že si už fakt musím určiť svoje ciele, aby som mohla robiť pevnejšie rozhodnutia a nemrhala časom.


Lucia

26 let, Sales, online marketing

0
Mega motivačná kniha

Mega motivačná kniha, všetky hacky dokázané na Pavlovom vlastnom živote, o to viac som to zobral všetko vážne. Žiadna nezmyselná teoria. Myslím, že ked túto knihu odporučím mojim známym, budú na 99 % veľmi spokojní.


Michal

26 let, Marketér

0
Veľmi focusovaná kniha

Veľmi focusovaná kniha na to, ako zarábať viac a pracovať menej, taký predchodca všetkých tých "ako pracovať z pláže" návodov z rannejších čias online marketingu.


Jakub

25 let, Online marketer

0
Kniha pro každého

Přestože s jazykem, kterou je kniha psaná jsem se těžce srovnával, doporučuji knihu všem mezi patnácti a šedesáti léty. Každý, kdo není úplně mimo, si z ní něco pozitivního určitě odnese.


Bedřich

68 let, důchodce, dříve technik PO a BP

0

V knize jsou konkrétní postupy a tipy, jak ušetřit čas a pracovat lépe a efektivněji. Nejedná se o žádné obecné principy, ale o jednotlivé konkrétní menší kroky ověřené praxí autorem, z nichž si můžeš vybrat, co pro tebe bude nejlépe sedět. Tipy jsou takové, že každý si z nich vybere určitě docela dost, co mu bude do života pasovat. Kniha je čtivá a psaná velmi neformálně, což jí dodává ještě větší šťávu.


Marie

25 let, SEO konzultant

0